листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех на Макпетрол АД Скопје за периодот 01.01.2005 до 31.12.2005 година.


Makpetrol 31.12.2005.pdf

Објавено на: 01.02.2006 09:41:26
Документ БР.: DOC_10189-2/06
Урнек: Финансиски извештај