листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА 2005 ГОДИНА


BILANS uspeh2005.doc

Објавено на: 01.03.2006 14:55:29
Документ БР.: DOC_10189-14/06
Урнек: Финансиски извештај