Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


Agroplod Resen, nerev. BU za 2005g.pdf

Објавено на: 02.03.2006 12:10:28
Документ БР.: DOC_10189-20/06
Урнек: Финансиски извештај