листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.12.2005 година


BU za BRZA 2005.pdf

Објавено на: 03.03.2006 14:13:52
Документ БР.: DOC_10189-24/06
Урнек: Финансиски извештај