листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


nerevidiran izvestaj 31122005.pdf

Објавено на: 09.03.2006 13:38:53
Документ БР.: DOC_10189-35/06
Урнек: Финансиски извештај