листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


Bilans na uspeh 2005.pdf

Објавено на: 10.03.2006 08:00:53
Документ БР.: DOC_10189-36/06
Урнек: Финансиски извештај