листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за 2005г.


bilans.pdf

Објавено на: 10.03.2006 15:10:53
Документ БР.: DOC_10189-42/06
Урнек: Финансиски извештај