листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


bilans 12-2005.pdf

Објавено на: 16.03.2006 12:28:53
Документ БР.: DOC_10189-45/06
Урнек: Финансиски извештај