листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех на Комуна АД за прв квартал од 2006 година.


Komuna AD Bilans na uspeh 1 do 3 2006.pdf

Објавено на: 14.04.2006 08:28:53
Документ БР.: DOC_10189-52/06
Урнек: Финансиски извештај