листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за прв квартал 2006


BILANS NA USPEH tret mesec2006.pdf

Објавено на: 28.04.2006 12:36:19
Документ БР.: DOC_10189-73/06
Урнек: Финансиски извештај