листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006 година


Bilans 31.03.2006.pdf

Објавено на: 28.04.2006 13:07:19
Документ БР.: DOC_10189-75/06
Урнек: Финансиски извештај