листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

биланс на успех


bilans na uspeh, januari-mart 2006.doc

Објавено на: 05.05.2006 13:54:29
Документ БР.: DOC_10189-82/06
Урнек: Финансиски извештај