Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006


b.u 3m06g.doc

Објавено на: 05.05.2006 13:59:29
Документ БР.: DOC_10189-84/06
Урнек: Финансиски извештај