листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај за 2005 година  


finansiski izvestaj za 2005.pdf

Објавено на: 10.05.2006 13:55:29
Документ БР.: DOC_10189-89/06
Урнек: Финансиски извештај