листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран финансиски извештај за 2005 година


MPT Revidiran Godisen Izvestaj .pdf

Објавено на: 12.05.2006 15:48:29
Документ БР.: DOC_10189-94/06
Урнек: Финансиски извештај