листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2006 година


31.03.2005.doc

Објавено на: 22.05.2006 11:55:29
Документ БР.: DOC_10189-97/06
Урнек: Финансиски извештај