листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


Izvestaj na nezavisnite revizori za 2005.pdf

Објавено на: 24.05.2006 13:26:29
Документ БР.: DOC_10189-99/06
Урнек: Финансиски извештај