листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


Revidiran izvestaj USLUGI 2005.pdf

Објавено на: 08.06.2006 12:12:29
Документ БР.: DOC_10189-114/06
Урнек: Финансиски извештај