листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидиран извештај за 2005 година


Revizija_tut-kom 05.pdf

Објавено на: 09.06.2006 08:00:29
Документ БР.: DOC_10189-116/06
Урнек: Финансиски извештај