листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидирани финансики извештаи за 2005 година


Finansiski_izvestai_za_2005.pdf

Објавено на: 28.06.2006 08:35:17
Документ БР.: DOC_10189-126/06
Урнек: Финансиски извештај