листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех-01,01-31,03-2017


3 и 9 Месечни известувања- природа на трошоци-01.01 - 31.03.xls

Објавено на: 15.05.2017 08:31:56
Документ БР.: DOC_12294-83/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.