листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


Nerevidiran bilans na uspeh, 01.01. - 31.03.2017.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-89/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.