листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик за учество на XI Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 15.05.2017 08:32:23
Документ БР.: DOC_10109-78/2017
Урнек: Јавен повик за собрание