листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Билансна успех со 31-03-2017 н Гтд Бетон-Штип а.д. Штип


BERZA 31-03-2017Novi.xls

Објавено на: 15.05.2017 08:35:18
Документ БР.: DOC_12294-84/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.