листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на 13.06.2017 


ЈАВЕН ПОВИК-за Годишно Собрание за 2016 год-12.06.2017г.pdf

Објавено на: 15.05.2017 08:59:19
Документ БР.: DOC_10109-80/2017
Урнек: Јавен повик за собрание