листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ВЕ ИЗВЕСТУВАМЕ ДЕКА ГОДИШНОТО СОБРАНИЕ ЗА ДЕЛОВНАТА 2016 ГОДИНА ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 16.06.2017 ГОДИНА (ПЕТОК).


povik za sobranie za 16.06.2017.pdf

Објавено на: 15.05.2017 09:21:06
Документ БР.: DOC_10109-81/2017
Урнек: Јавен повик за собрание