листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех за период од 01.01 -31.03.2017 година


нервидиран биланс на успех 31 03 2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 09:22:13
Документ БР.: DOC_12294-87/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.