листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период 01.01-31.03.2017 год.


01.01-31.03-2017 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-90/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.