листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје, ги објавува неревидираните Биланс на успех и Извештај за сеопфатна добивка за периодот од 01.01 - 31.03.2017 година.


CKB AD SKOPJE_BU 31 03 2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-91/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.