листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје го објавува Освртот кон работењето на банката за периодот од 01.01 - 31.03.2017 година


Osvrt kon rabotenjeto na CKB AD SKOPJE 31 03 2017.doc

Објавено на: 15.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-222/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации