листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација известуваме за следнава ценовно чуствителна информација: Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. Велес за периодот од 01.01 до 31.03.2017 година.


Obrazloz.31.03.17.pdf

Објавено на: 15.05.2017 14:05:56
Документ БР.: DOC_10191-225/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации