листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.17


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2017.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 14:29:25
Документ БР.: DOC_12294-102/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.