листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2017


Биланс на успех 31.03.2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 15:24:33
Документ БР.: DOC_12294-104/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.