листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех  01,01,2017-31,03,2017


Nerevidiran bilnas na uspeh 01.01-31.032017.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 15:40:00
Документ БР.: DOC_12294-105/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.