листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидиран неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2017 година


Nerevidiran Bilans na uspeh za 01.01.-31.03.2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 15:41:20
Документ БР.: DOC_12294-107/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.