листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон остварениот финансиски резултат за период 01.01-31.03


Komentar za ostvarenite rezultati 31 03 2017 def .doc

Објавено на: 15.05.2017 15:50:59
Документ БР.: DOC_10191-227/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации