листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог ви доставуваме неревидиран биланс на успех за период 01.01.2017 - 31.03.2017


01.01-31.03.2017-Природа на трошоци.xls

Објавено на: 16.05.2017 09:23:45
Документ БР.: DOC_12294-110/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.