листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото на 15 јуни 2017


Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 15 јуни 2017.pdf

Објавено на: 16.05.2017 08:31:47
Документ БР.: DOC_10109-82/2017
Урнек: Јавен повик за собрание