листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ОКТА АД-Скопје објавува


Одлука за избор на член на ОД.pdf

Објавено на: 16.05.2017 15:47:29
Документ БР.: DOC_12285-19/2017
Урнек: Измени во органи на управување