листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

ОКТА АД-Скопје објавува


Одлука за распоредување на добивката од 2016.pdf

Објавено на: 16.05.2017 15:46:45
Документ БР.: DOC_12287-15/2017
Урнек: Распределба на добивка