листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на Собрание на Акционери на Друштвото Стокопромет АД Скопје  на 21 јуни 2017г. (среда)


Јавен повик за учество на Собрание.jpg

Објавено на: 16.05.2017 15:52:20
Документ БР.: DOC_10109-83/2017
Урнек: Јавен повик за собрание