листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објава на информација според член 35 точка 1 од Правилата за котација


Objava spored clen 35 od pravilata za kotacija.pdf

Објавено на: 16.05.2017 15:47:41
Документ БР.: DOC_10191-230/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации