листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2017


Idevelop AD Skopje_ 01-03-2017.xlsx

Објавено на: 16.05.2017 15:47:45
Документ БР.: DOC_12294-111/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.