листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Макстил АД Скопје за 2016 година


Finansiski izvestai MAS 2016.pdf

Објавено на: 16.05.2017 15:54:59
Документ БР.: DOC_12304-32/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи