листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Javen povik za PREZAKAZANO Sobranie na akcioneri za 19.05.2017.doc

Објавено на: 17.05.2017 08:29:32
Документ БР.: DOC_10109-84/2017
Урнек: Јавен повик за собрание