листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно Собрание на акционери


Javen povik 2017.pdf

Објавено на: 17.05.2017 09:05:35
Документ БР.: DOC_10109-86/2017
Урнек: Јавен повик за собрание