листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери одржано на 17.05.2017 година


T1-2 Одлука за распределба на добивката за 2016.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_12287-16/2017
Урнек: Распределба на добивка