листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки донесени на Собрание на акционери одржано на 17.05.2017 година


T5-1 Одлука за престанување на мандатот на членовите на ОД.pdf
T5-2 Одлука за избор на членови на ОД.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_12285-20/2017
Урнек: Измени во органи на управување