листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Годишно Собрание на акционери одржано на 17.05.2017 год.


Odluki od Sobranie,17.05.2017.pdf

Објавено на: 18.05.2017 09:23:21
Документ БР.: DOC_12283-40/2017
Урнек: Други одлуки од собрание