листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Факом АД -Скопје


Одлуки од собрание на акционери.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:09:46
Документ БР.: DOC_12283-37/2017
Урнек: Други одлуки од собрание